Whatsapp’tan 3 Yeni Özellik

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de anlık mesajlaşma uygulaması olarak en çok tercih edilen Whatsapp her daim yepyeni özellikleri ve güncellemeleri sunarak kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Emoji Dili

Emojiler anlık mesaj uygulamaları içinde oldukça sık kullanılıyor. Fakat bazı emojileri o anda bulmak oldukça zor olabilmekte. Bu sıkıntının farkına varan Whatsapp, kullanıcıların kolaylıkla istedikleri emojiyi bulmalarını sağlama amacı ile emoji bulma uygulamasını getiriyor. Yeni bir dil olarak hayatımızda yer alan emojiler içine yeni emojilerin ekleneceği de alınan haberler arasında yer alıyor.

İnternet Yokken Whatsapp Mesajı Gönder

Yeni özellikler içersinde yer alan bu uygulama ile internetin olmadığı ya da o anda çekmediği zamanlarda da rehberinizde bulunan kişilere mesaj gönderimini yaparak bağlantının kurulması ise onlara ulaşmasını sağlayabileceksiniz.

Veri Depolama

Yeni veri kullanım ekranı özelliği ile kullanıcılar depolama alanını daha rahat kullanabilecekler.

Video ve Fotoğraf Paylaşımlarında Güncelleme

Whatsapp denilince akla ilk gelen fotoğraf ve video paylaşımlarıdır. Sevdikleriniz ile paylaşacağınız video ve fotoğraf gönderimleri konusunda yenilik sunan Whatsapp daha çok gönderim yapabilmenize imkân sunan yeniliğe de imzasını atıyor. Bu uygulama özelliği ile birlikte Whatsapp, sevdikleriniz ile paylaşacağınız video ve fotoğraf paylaşımlarında tek seferde 30 fotoğraf ya da video göndermenize olanak veriyor. Böylelikle video ya da fotoğraflarınızı sıkıntı çekmeden çoklu olarak göndermeniz mümkün olacak.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Raid Kurtarma Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.