WhatsApp’dan Para Gönderme Özelliği Geliyor

WhatsApp ‘dan Para Gönderme

Ülkemizde ve dünya da en sık kullanılan cep telefonu programlarından birisi olan WhatsApp, her geçen gün yeniliğe devam ediyor. Öyle ki WhatsApp’ı daha etkin ve çekici kılmak için yapılan Ar-Ge çalışması yine programın vazgeçilmezleri arasında bırakarak WhatsApp şimdi de kullanıcılarının kendi arasında birbirine para göndermesine izin verecek. Yapılacak bu uygulamaların özelliği birçok program kullanıcısının işlerini kolaylaştıracak. WhatsApp geçen günlerde fotoğraf filtreleri özelliği için gerekli düğmeye basmıştır.

Şimdi ise para transferi özelliği kullanıcıların hizmetine sundu. Önümüzdeki günlerde hayata geçmesi beklenen proje için test çalışmaları başladı. Başlayacak bu özellik ile WhatsApp platform üzerinden dilediğiniz arkadaşına çok kolay şekilde para transferi yapacaksınız. WhatsApp uygulamasında dikkat çeken özelliklerin birisi olan mavi tik mesajlaşma uygulamasının bu programa gelmesi bekleniyor.

WhatsApp Özelikleri Nelerdir?

İlk olarak Twitter’da sonrasında Instagram’da  ve Facebook’ta kullanılan mavi tık, artık WhatsApp’ta uygulanacak. İlerleyen günlerde platform eklemesi söz konusu olan özellikle öncelikli olarak işletmelerin hesaplarına tanımlanacak. WhatsApp hareketle işletmelerle doğrudan iletişime geçmek isteyen kullanıcıları mağdur etmemek ve dolandırıcılığın önüne geçmek istiyor.

Dünya da en yaygın kullanılan sohbet programlarından birisi olan WhatsApp, güncelleme konusunda dikkat edilmelidir. Program diğer özellikler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için internet üzerinden araştırma yapmak yararlıdır.  WhatsApp programı her yaş grubu  insanın kullandığı program olduğu için ilerleyen dönemde para gönderme programının çok sık kullanılacağı gelen bilgiler arasındadır.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Raid Kurtarma Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.