Veri Tabanı Kurtarma

Teknolojik gelişmelerle birlikte bizler için önem taşıyan birçok bilgiyi sistemlerimiz içerisinde depolamaya başladık ve bu hassas cihazlar zaman içerisinde veri kaybı yaşanmasına neden olabiliyor. Yapılan aşırı depolama ya da herhangi bir sistem hatası veya istemeden yapılan bir hata veri kaybı yaşanmasına neden olurken, veri tabanı kurtarma işlemleri sayesinde bu bilgileri yeniden elde etmek mümkün olabiliyor.

Veri tabanında bulunan bilgiler uzman kişilerce kontrol edildiğinde kısa sürede kurtulabilir, ama kendi başınıza çeşitli yazılımlar kullanarak işlem yapmaya çalışmanız verilerinizin de veri kaybı olan ortamın da hasar görmesine neden olacaktır.

Gold veri kurtarma ekibi profesyonel olarak çalışan ekibiyle birlikte verilerinizin sağlıklı bir şekilde kurtarılmasına olanak sağlar. Veri kaybı bulunan ortam için başvuru formu doldurup tüm detayları forma işlediğinizde sistemlerinizde bulunan bilgilerin kurtarılması daha kolay ve kısa sürede gerçekleşecektir.

Veri Tabanı Kurtarma

Veri Tabanı Kurtarma

Veri Tabanı Nasıl Kurtarılır?

Veri kurtarma işlemlerinde kullanıcıların bilgisayarlarını kapatması dışında herhangi bir işlem yapması önerilmemektedir. Kurtarma yazılımları kullanılarak verileri geri kazanma amacıyla yapılan işlemler kayıp durumda olan verilerin de, sistemin de hasar görmesine neden olacaktır.

Veri tabanı nasıl kurtarılır, ne gibi işlemler yapılır ve data kurtarma adımları nasıl gerçekleşir, hepsini Gold veri kurtarma ekibince öğrenebilir, yapılan analiz sonrasında hangi işlemlerin uygulanacağını öğrenebilirsiniz. Veri kaybı olan ortamda yapılan analiz sonrasında ne kadar sürede işlemin gerçekleşeceği ve bunun maliyeti hakkında kişiyle irtibata geçilerek onay alınır ve data kurtarma işlemi gerçekleştirilir.

 

 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Raid Kurtarma Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.