Monster Tulpar T5 İncelemesi

Günümüzde en yaygın kullanılan teknoloji ürünlerinden birisi notebooktur. Teknoloji alanında birçok marka ve modelde notebook vardır. Özellikle notebooklarında oyun oynayanların en çok tercih ettiği notebook modeli olan Monster Tulpar T5 tasarım olarak güzel bir modeldir. LED aydınlatması bulunan notebook, yüksek performansa sahiptir. Bu notebookun tek olumsuz yanı ise yüksek fan sesi ile çalışmasıdır.

Monster Tulpar T5 oyun için laptop arayan bilgisayar kullanıcılarının tercih ettiği bilgisayar olup, diğer marka bilgisayarlara göre ortalamanın çok üzerindedir. Intel Core i7-7700 işlemci ve GTX 1060 grafik kartına sahip bilgisayar isteyenlerin en çok satın aldığı Monster Tulpar T5’in  fiyatı 4 bin 999 TL’dir.

Monster Tulpar T5 Özellikleri

FreeDos işletim sistemine sahip olan Monster Tulpar T5, 2.80 GHz işlemci hızına sahiptir. Bilgisayarın çekirdek sayısı 4’tür. 15,6 inç ekran boyutuna sahip olan notebook 8 GB RAM belleğe sahiptir. Mat panele sahip notebook bu özelliği ile ışıklı ortamlarda bile rahat kullanım sağlar. 2 x 2W’lık hoparlör sistemi bulunan Monster Tulpar T5 ısıyı seri şekilde dışarı atar.

Oyun için ideal olan notebookun klavyesinde tuş boyutları da oyun için son derece idealdir. Ortalama 2.5 kilo ağırlığında olan notebook, taşınması konusunda da son derece ideal kiloya sahiptir. Şarj konusunda da oldukça iyi olan Monster Tulpar T5’e seçkin teknoloji mağazalarından sahip olabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Raid Kurtarma Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.