Lenovo Yoga 910 Teknik Özellikleri Nelerdir

Teknoloji alanında her geçen yeni ürünler piyasaya sunuluyor. Sunulan bu teknoloji ürünleri insanların çalışma hayatını da kolaylaştırıyor. Günlük iş yaşamını kolaylaştıran teknoloji ürünlerinden olan Notebook içinde en popüler teknoloji ürünü Lenovo Yoga 910 modeli olmuştur. Özellik olarak 4K ekran, makyajlanmış tasarım notebook’u diğerlerinden ayıran özelliklerdendir.  Son derece iyi performansa sahip olan notebook, kompakt tasarıma sahip olup, klavyesi touchpad’tir.

Notebook’ta kameranın yeri çok kötüdür. Ürünün kolay ısınıyor olması ve bundan kaynaklı olarak fan sesinin çok olması kullanıcıya ciddi zarar veriyor. Pil ömrü diğer laptoplara göre kısadır. 14 inçlik ekrana sahip olan bu teknoloji harikası ürün piyasa satış fiyatı ise 7 bin 299 TL olarak belirlendi. Hibrit dizüstü bilgisayar arayan herkes bu notebook’a sahip olabilir. Yoga 910’un klavye ve touchpad alanları rahat çalışmayı pekiştirecek cinsten bir üründür.

Lenovo Yoga 910 Fiyatı Ne Kadar?

Parmak izi okuyucunun yer aldığı notebook da tek dokunuşla oturum açabilirsiniz. İnce ekran çerçevesinin kullanıldığı bilgisayar, 7’inci nesil Intel Core i7 7500U işlemci yer alır. 6 GB DDR4 RAM kullanan Yoga 910, RAM’leri 2133 MHz’de sahip notebook satışa sunulmasının ardından çok ciddi satış rakamlarına sahip olmuştur.

Dünya genelinde önemli satış rakamlarına sahip olan Notebook teknoloji mağazalarında uygun ödeme koşulları ile satılır. Ürünün diğer özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için yapmanız gereken internet adresinden araştırma yapmaktır.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Raid Kurtarma Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.