Hakkımızda

Bilişim sektöründe hız kesmeksizin ilerleyiş devam ederken, sektörün öncü firmalarından biri haline gelen Gold Data, tecrübesiyle başarılı bir ilerleyiş göstermektedir. Kendi sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan ve 1995 yılından bu yana bilişim dünyasına hizmet veren Gold Data, sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da farkını ortaya koyan firmalardan biri olmuştur.

Global dünyada öne çıkmayı başaran Gold Data, yurtiçinde de tercih edilirliğini her geçen gün artırıyor. Yurtdışında ortaklaşa çalıştığı iş partnerlerinin de başarılı desteği ile çalışma alanlarını genişleten ve yayılım etkisini giderek büyütmeye devam ettiği gözden kaçmayan firma, başarılı markaların tercihleri arasında yerini almaktadır.

gold data

gold data

Yaklaşık 19 yıldır bilişim sektöründe çalışmalarını gerçekleştiren Gold Data, üstün teknolojik altyapısı sayesinde kurtarma alanında liderliği sürdürüyor. Çalışmaları içerisinde; HDD veri kurtarma, SSD veri kurtarma, Hard Disk veri kurtarma ya da veri imha gibi hizmetler sunan Gold veri kurtarma ekibi, tam anlamıyla profesyonel olarak çalışmaktadır. Uzman ekibi ile beklenen hizmeti en iyi şekilde sunan firma, veri taşıma gibi işlemlerde de kalitesini ortaya koymaktadır.

Üstün teknolojik altyapısı sayesinde bilişim sektöründe parmakla gösterilen firmalardan biri olarak Gold Data, istenilen hizmeti hızlı, güvenilir ve eksiksiz bir şekilde sunuyor olmasıyla alanının en iyisi tabirini de karşılamaktadır. Veri kurtarma söz konusu olduğunda ilk akla gelen isim olan Gold Data, kendi sektöründe müşterilerine en iyisini sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Raid Kurtarma Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.