Ekran Kırılması Sonrasında Veriler Zarar Görür mü?

Teknolojinin gelişmesi ile beraber birçok farklı cihaz tasarım özellikleri ile hayatımıza girdi. Bu tasarımlarda daha da incelen telefon ya da buna benzer cihazlarda sık karşılaşılan durum ise ekran kırılmalarıdır. Ekran kırılmasına karşı koruyucu kullanılmasına rağmen alınan hasara göre kırılma gerçekleşebiliyor. Bu durumda ise cihaz zarar görürken kimi zaman cihaz içinde bulunan veriler de zarar görebiliyor.

Ekran kırılması sonrasında verilerin zarar görül görmediğini öğrenmek için uzman kişilerden destek almanız önerilir. Böylelikle verilerinizin zarar görüp görmediği ya da zararın ne derece olduğunu da daha net öğrenmeniz mümkün olacaktır. Sizin için oldukça önemli olan dosyalara ulaşım saplayabilmek için yapacağınız uzman başvurunuzdaki aydınlatıcı bilgilere erişebilirsiniz.

Veri Kurtarma Operasyonu

Veri kurtarma çalışmalarında uzmanlar kurtarılması istenen dosyanın ne kadar zarar gördüğü ile ilgili çalışma yaparlar. Bunun ile ilgili olarak gerçekleştirilecek olan çalışma sonrasında kurtarılamayacak durumda olan veriler ile ilgili sizi bilgilendirirler.

Kurtarılması mümkün olan dosyaların geri çağrılarak size teslim edilmesi aşamasında ise yapılacak olan veri kurtarma operasyonu ile ilgili bilgi sunarak sonrasında verilerin kurtarılması için ödenecek olan bedel bilgilendirmesini yaparlar. Onay vermeniz durumunda ise kurtarma işlemi başlatılır ve kısa süre sonrasında ise tüm istediğiniz verilerin geri çağrılması sağlanır. Onayınızın olmaması ise cihazın aynen size teslim edilmesi demektir. Böylece herhangi bir bedel ödemezsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Raid Kurtarma Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.